Перша леді в Стамбулі насолоджувалася мистецтвом: фото

Перша леді в Стамбулі насолоджувалася мистецтвом: фото
18.10.2020 00:57

Перша леді України Олена Зеленська, під час офіційного візиту з президентом Володимиром Зеленським у Туреччину, відвідала мистецький проект Istanbul Artist Residency.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ


Про це йдеться на офіційному сайті президента.


Творчий проект в Стамбулі створила українська художниця Поліна Сьомочкіна і колекціонер мистецтва Халіл Ібрагім Чавушоглу. Головна його ідея — розвиток міжнародних відносин через культуру і мистецтво. Проект створений так, що відвідувачі можуть побачити процес створення робіт і поспілкуватися з художниками.


Сьомочкіна розповіла Зеленській, що Стамбул може поєднати світ, адже вона вірить, що місто розташоване одночасно в Європі та Азії. Художниця поділилася, що мріє створити в Стамбулі міжнародний центр мистецтва і гідно представляти світові сучасних українських художників.Також Зеленська оглянула виставку "Вічність зараз", де представлені роботи 10 художників з різних країн світу. Таку концепцію розробила українка Олена Гриб.Як повідомляв "Апостроф", президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою відвідав Туреччину з офіційним візитом. Особлива увага публіки як завжди була прикута до вбрання першої леді, кожну деталь її образу розглядають під лупою.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-10-17/pervaya-ledi-v-stambule-naslazhdalas-iskusstvom-foto/212114”