Коронавірус не відступає! В Україні можливий "відкат" до більш жорстких карантинних заходів

Коронавірус не відступає! В Україні можливий "відкат" до більш жорстких карантинних заходів
05.06.2020 00:14
Все різко змінилося. Україна знову готується до "жорсткого" карантину

У Києві можуть посилити карантин через зростання захворюваності китайським вірусом. Про це заявив заступник глави Моз, головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив у коментарі Лівому Берегу.

Об этом сообщает DEDAL

Він зазначив, що рішення про "відкат" до попередніх карантинних заходів приймає регіональна комісія, якщо захворюваність росте протягом трьох днів.

"У нас буде можливість відкрити ресторани всередині приміщення, але я не впевнений, що їх инцидентность дозволить їм відкрити закладу. Потрібно подивитися їх динаміку, що буде завтра-післязавтра (5-6 червня – Ред.)", – зазначив головний санлікар.

Зазначимо, за минулу добу, 3 червня, в Україні зафіксовано 588 нових випадків захворювання китайським вірусом. Це новий антирекорд, який пов’язаний з тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендацій Моз.

Саме велика кількість нових випадків було підтверджено у Львівській області (85) та Києві (77). У КМДА зазначили, що за минулу добу в Києві захворіли 15 медиків.

Таким чином, станом на 4 червня в Києві захворюваність становила 13,8 на 100 тис. населення при нормі 12, дозволяє послабити карантинні обмеження.

Нагадаємо, Офіційна кількість інфікованих коронавірусом на Закарпатті знову зростає (ІНФОГРАФІКА)


Джерело статті: “https://ua-reporter.com/uk/news/koronavirus-ne-vidstupaye-v-ukrayini-mozhlyvyy-vidkat-do-bilsh-zhorstkyh-karantynnyh-zahodiv”