Міг заплатити сотні тисяч: журналіст розповів про скандал з призначенням Барби главою відділу поліції Одеси

Міг заплатити сотні тисяч: журналіст розповів про скандал з призначенням Барби главою відділу поліції Одеси
22.05.2020 19:17

За посаду начальника Київського відділу поліції м.Одеси В’ячеслав Барба міг заплатити 175 тисяч доларів, а лобіював саме призначення колишній заступник керівника обласного управління Одеської поліції Костянтин Гейко.

Об этом сообщает Устав Груп


Про це повідомив в Facebook журналіст і політолог Володимир Воля.


"Розповідають, що нібито призначення В’ячеслава Барби на цю посаду лобіював Костянтин Гейко, і що за призначення нібито заплатили 175 тис дол", — пише він.Як стверджує журналіст, начальник Київського відділу одеської поліції може бути власником незадекларованої нерухомості.


"Також розповідають, що ніби Барба володіє як мінімум трьома задекларованими квартирами в Одесі і ще двома не задекларованими — в Дніпрі і Києві", — говорить Володимир.


В’ячеслав Барба може бути причетний до стягування регулярної плати з точок, які реалізують наркотичну продукцію в Київському районі Одеси, стверджуєжурналіст.


"Більш небезпечними для рейтингів влади можуть виявитися розмови, що Барба нібито кришує точки з продажу наркотиків в Київському районі, і що з кожної точки стягується щомісячна плата, і що на повідомлення про точках поліція не реагує", — пише журналіст.
У той же час Костянтина Гейко НАБУ підозрює в розкраданні вилученої з незаконного обігу великої партії тютюнових виробів. У липні минулого року після знаходження в розшуку Гейко був затриманий і суд обрав йому запобіжний захід.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-22/mog-zaplatit-sotni-tyisyach-jurnalist-rasskazal-o-skandale-s-naznacheniem-barbyi-glavoy-otdela-politsii-odessyi/198027”